پارچه ترگال

پارچه ترگال ساده و ترگال کجراه

پارچه ترگال

پارچه ترگال اصطلاحی است که برای کارهای پلی استر ویسکوز نخ دولا استفاده می شودپلی استر ویسکوز کاری است که اصطلاحاً ترگال ساده داریم و ترگال کجراه بافت داریم اینجا باید بگوییم که نوع بافت متفاوت است ترگال ساده بیشتر برای مدارس استفاده می شود یا به عبارتی باید بگوییم برای مانتو شلوار مدارس استفاده می شود تار در اینجا پلی استر ویسکوز استفاده می شود و پود تماماً فلامنت است.

پارچه ترگال ساده رنگی

خرید  و قیمت پارچه ترگال

در خرید عمده پارچه ترگال و کج راه لازم است بدانید قیمت ترگال و از چه الیافی تشکیل شده، گرماژ آن به چه صورت است، چه عرضی دارد، و دیگر مشخصاتی که در خرید پارچه به شما کمک خواهد کرد.

انواع پارچه ترگال ساده و ترگال کجراه

 

انواع پارچه ترگال

  • ترگال ساده
  • ترگال کجراه

مشخصات پارچه ترگال ساده و ترگال کجراه

این نوع پارچه در بازار از ۶۵ درصد پلی استر و ۳۵ درصد ویسکوز شروع می شود و به میزان ۹۰-۱۰ می‌رسد یعنی ۹۰ درصد پلی استر و ۱۰ درصد ویسکوز کالیته های مختلفی وجود داردکه در پارچه بازار بر روی آنها فعالیت انجام می دهیم کالیته های تک هستند که ترگال ساده دارای ۸۰ رنگ و ترگال کج راه در ۳۴ رنگ متفاوت می باشند در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد از رنگ خاصی ۳۰۰۰ متر سفارش دهد .پارچه بازار می‌تواند نیاز مشتری خود را برآورده کرده و مقدار مورد نظر را برای او تهیه نماید. باید اشاره شود که گرماژ ترگال ساده در حدود ۲۴۰ گرم است و گرماژ ترگال های کجراه در حدود ۲۹۰ گرم است گرماژ ترگال ها در بازار از ۲۱۰ یا ۲۲۰ گرم شروع میشود و تا ۲۴۰ گرم ادامه پیدا می کنند بعد ترگال های کجراه از ۲۶۰ گرم شروع می شوند و تا ۲۹۰ گرم ادامه پیدا می کند.

پارچه ترگال طرح دار و ترگال ساده

 

از خصوصیات پارچه ترگال خوب ثبات در رنگ، تراکم مناسب، تل نشدن (گوله نشدن)، ثبات سایشی، استقامت بالا می باشد.

موارد مورد استفاده از پارچه های ترگال

این نوع پارچه ها مصارف مختلفی دارد می توان آنرا در سیسمونی ها استفاده کرد. در پارچه های بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ سبز پارچه ترگال در  اتاق عمل قابل استفاده هستند و ضدآب ژاور و ضد آب وایتکس هستند رنگ های آبی برای شان در بیمارستانها قابل استفاده است و معروف به پارچه بیمارستانی هستند همچنین کاربرد مربوط به مدارس را داراست از ترگاه های کج راه می توان در کارخانه ها و سازمان ها نیز استفاده کرد.

از این نوع پارچه می‌تواند به عنوان لباس کار استفاده نمود پارچه های ترگال کج راه برای کفش نیز قابل استفاده می باشند می توان برای رویه کفش پارچه ای از  پارچه ترگال استفاده نمود این پارچه برای کاور کفش نیز کاربرد دارد از این پارچه می توان داخل کیفی استفاده نمود برای کیف های چرمی ازاین پارچه به عنوان آستر کار استفاده می شود.

پارچه ترگال چهارخانه

پارچه ترگال کجراه برای مصارف مختلف دیگر از جمله لباس کار، دستکش، شلوار ترگال و غیره، می تواند با ترکیبی از الیاف دیگر به غیر از روال معمول، تولید و تکمیل شود. تشکیل این الیاف بیشتر به این نحو است:

فلامنت – فلامنت
پلی استر – فلامنت
پلی استر پنبه – فلامنت
پلی استر ویسکوز – پلی استر ویسکوز
٢٠ درصد پنبه – ٨٠ درصد پلی استر
٣٠ درصد پنبه – ٧٠ درصد پلی استر
٧٠ درصد پنبه – ٣٠ درصد پلی استر
١٠٠ درصد پنبه ( کتان )

پارچه ترگال مصارف خیلی گوناگونی دارد  برای آستری نیز کاربرد دارد.

پارچه ترگال چاپی سری جدید

قیمت پارچه ترگال و کجراه با توجه به رنگ پارچه

بین رنگ های یک جنس ثابت اختلاف قیمت وجود دارد. برای مثال پارچه ترگال سفید، قیمت متفاوتی با پارچه کجراه سرمه ای دارد.(ترگال سفید معمولا ارزانتر است).
به دلیل اختلاف قیمت بین مواد اولیه رنگ ها در بخش رنگرزی پارچه، هر رنگ یا یک طیف رنگ خاص، قیمت خاص خود را دارد. در این اختلاف قیمت همیشه یک اصل ثابت وجود دارد:

رنگ های روشن از رنگ های سیر ارزان تر هستند.

اکثر کارخانه های تولید پارچه ترگال برای هر رنگ کد خاصی را در نظر می گیرند. این کارخانجات در لیست قیمت خود، کدها را در گروه هایی دسته بندی می کنند و هر گروه رنگ قیمتی دارد که با توجه به آن لیست، قیمت ها را ارایه می کنند.
البته این یک اصل ثابت نیست. بعصی از کارخانجات با توجه به سیاست های مدیریتی خود، ممکن است تمام رنگ ها را با یک قیمت عرضه کنند.

ترگال کجراه خالدار درشت

 

پارچه ترگال لباس فرم مدارس

رنگبندی و مقاومت بالا و قیمت مناسب این پارچه را برای تولید روپوش مدارس مناسب ساخته و از آن جایی که خانواده ها به صورت بشور بپوش استفاده می کنند، این پارچه گزینه ی مناسبی برای لباس فرم مدارس است است.پارچه ترگال برای مدرسه

برای تولید روپوش و لباس فرم مدارس، باید به نکاتی همچون قدرت خرید، جنسیت، سلیقه و موارد دیگر توجه داشت که پارچه ترگال می تواند یکی از بهترن انتخاب و  پاسخگوی تمامی موارد باشد.

ترگال کجراه خال ریز

 

پارچه ترگال مانتویی

خصوصیات بسیار این پارچه، فقط معطوف به مصارف خاص نبوده و پوشاکی همچون مانتو یا ملحفه نیز با استفاده از پارچه ترگال تولید می شوند. از این رو، پارچه ترگال جزوی از پرمصرف ترین پارچه ها است و بازار داغی نسبت به برخی منسوجات دیگر دارد. با پارچه های ترگال رنگی می توانند تولیدی ها و خیاطان زبده، انواع مانتوهای رسمی و غیررسمی با مدل های زیبا را بدوزند.

پارچه ترگال مانتویی
خوشبختانه امروزه انواع پارچه های ترگال رنگی که در دوخت مانتوی مخصوص پوشش خانم ها و بانوان استفاده می شود، تولید صنایع نساجی داخلی بوده و این کارخانه ها چیزی از نظر کیفیت کمتر از کارخانه های بیرون مرزی ندارند و انواع پارچه ترگال مانتویی را با بالاترین کیفیت تولید می کنند.

ترگال نساجی تک

صنایع نساجی تک به منظور رنگرزی ترگال با یکی از بهترین رنگرزی ها همکاری کرده و به موجب همین امر توانسته پارچه هایی باکیفیت رنگ بالا تولید کند. محصولات این شرکت از ضمانت برخوردار هستند و علاوه بر این می توان آن ها را با ضمانت نیز تهیه کرد. گروه پارچه بازار کلیه محصولات صنایع نساجی تک را به صورت مستقیم به شما همکاران عزیز ارائه می کند.

نساجی تک تولیدات پارچه ترگال و انواع پارچه های کجراه را در ٨٠ رنگبندی تولید و تکمیل می کند. قیمت پارچه ترگال شرکت تک بسیار منصفانه و متعادل است و از لحاظ کیفیت درجه بالایی دارد.

ترگال نساجی تک
مرکز پخش عمده منسوجات نساجی تک و انواع پارچه های ترگال و کجراه برای تولید لباس فرم مدارس و البسه بیمارستانی و لباسکار را با ارزان ترین قیمت آماده خرید مشتریان قرار داده است.

ترگال نساجی بروجرد

نساجی بروجرد با با سابقه ای درخشان انواع پارچه های ترگال، کجراه،و … را به صورت عمده ای به فروش می رساند. قیمت عمده هرکدام از تولیدات این نساجی مانند ترگال متناسب با متراژ سفارش داده شده متفاوت خواهد بود.
به طور کل قیمت فروش انواع تولیدات بروجرد همچون ترگال به نسبت سایر کارخانحات نساجی بالاتر بوده و عموما اشخاصی جویای آن هستند که کیفیت پارچه خیلی برایشان اهمیت دارد. نساجی های مختلفی مانند، بافتین، نیک، مهنام، فدک و … ترگال و کجراه مرغوبی را در بازار پخش و توزیع می کنند. اما با این حال زمانی که صحبت از کیفیت در میان باشد، اولین پاسخ تولیدات بروجرد خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *